Vanemkosmeetik Küllike

 • Näohooldused - Tasakaalustavad - puhastavad
  Näopuhastus SOS mehaaniline kuni 18 a. noorukitele. 1h
  30€
  Puhastav hooldus greibi ekstraktiga. Hoolduse käigus aurutatakse, puhastatakse, kooritakse nahka ning teostatakse mehaaniline puhastus. Puhastuse järgselt kantakse naha rahustamiseks ja põletike raviks spetsiaalsed hooldustooted.
  Näopuhastus. 1h
  40€
  Tasakaalustab rasunäärmete tööd, aitab kaasa komedoonide kadumisele, puhastab ja rahustab nahka. Mask valitakse lähtuvalt naha vajadusest
  Näopuhastus mineraaliderikka maskiga. 1h
  45€
  Niisutavate, toitvate ja toniseerivate koostisosadega looduslikel mereekstraktidel põhinev nahahooldus, mis stimuleerib, ergutab ja taastab naha energiat, vitaalsust, jumet ja heaolu. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele.
  Näopuhastus ultraheliga + mask. 1h
  50€
 • Sära ja toonust andvad
  Näo ja kaela massaaž
  32€
  Mask valitakse lähtuvalt naha vajadusest
  Toniseeriv ja värskendav heaoluhooldus. 1h
  45€
  Meremineraalidega rikastatud hooldus näo värskendamiseks ja elustamiseks. Sobib kõikidele nahatüüpidele ja vanustele. Sobib ideaalselt ka peale päikesepõletust, kuna on jahutava ja rahustava toimega.
  Nahka uuendav hooldus. 1h
  50€
  Hoolduse käigus toimub naha happekoorimine ja uuendamine, mille tulemusel pleegitatakse pigment ja saavutatakse ühtlane jume.
  Teraapilised hooldused. 1h
  50€
  Niisutav, toniseeriv või sära andev hooldus kõikidele naha klassifikatsioonidele. Hooldus annab kohese tulemuse ja kohandatakse vastavalt kliendi vajadustele.
  Thermal detox peel
  30€
  Kiire (30 min.) kooriv aktiiv-söemaski hooldus, mis puhastab naha liigsest rasust, ahendab poore, silub kortse ning annab nahale ühtlasema jume. Sobib kiireks hoolduseks kõigile naha klassifikatsioonidele.
 • Noorendavad
  Taasnoorendav hooldus kollageeniga. 1h
  55€
  Kasutatakse kortsuvastase hooldusena kõikidele näokontuuridele (silmad, suuümbrus, miimilised kortsud. Kortsupõhja tõstev mask vannitab nahka, rikastab kollageeniga ja on suurepärase rahustava toimega. Väga kiirelt saavutatav tulemus on silmaga nähtav juba peale esimest hooldust. Võib kasutada alates esimeste vananemistundemärkide tekkimisel alates 25+ kõigile nahatüüpidele.
  Pinguldav ja lõõgastav hooldus DEFI-LIFT. 1h
  50€
  Intensiivselt pinguldav ja lõõgastav hooldus. Vähendab kortse ja alandab turseid. Tulemuseks suurepärane pinguldav efekt ning särav näonahk. Hoolduse käigus antakse lihastele toonust, töödeldes neid 2 silikoonist spiraalpulgaga.
  Vananemisvastane tõstev ja pinguldav Age Benefit. 1h
  55€
  Vananemisvastane hooldus võitlemaks naha lõtvumise ja kortsude vastu. Teostatakse eksklusiivse „rätsepatööna“ sidumistehnika abil. Sobib vanusele alates 35+.
  Supreem nahka siluv hooldus. 1h 15min
  68€
  Täiuslikult pinguldav ja kortsude silumisele suunatud hooldus vanuses 35+. Hoolduse käigus trimmitakse, tõstetakse, toniseeritakse nahka ning tugevdatakse näolihaseid. Teostatakse 20-minutiline massaaž. Tulemuseks on siledam, pinguldunud nahk ja säravam jume.
  Taasnoorendav hooldus Bio-Active Compex'iga
  50€
  Aktiivne nahka taasnoorendav hooldus. Võimaldab parandada päikese poolt põhjustatud naha kahjustusi ning tänu uudsetele koostisainetele ja 15% happekompleksile parandab ka naha elastsust, toonust ja struktuuri. Hooldust on soovitatav läbida kuurina 6-12 korda.
  Nimue 35% GLÜKOOLHOOLDUS (glükoolhape). 1h
  55€
  Aktiivne nahka taasnoorendav hooldus. Hooldus on mõeldud keskkonna poolt kahjustatud, hüperpigmenteerunud ja probleemsele nahatüübile (akne). Parandab naha tekstuuri ning suurendab aktiivsete koostisosade läbitungimist nahal ja optimeerib naha tervislikku seisundit.
  Silmahooldus. 30min
  28€
  Silmaümbrust siluv ja värskendav hooldus, mis sisaldab seerumit, massaaži ning puhta kollageeniga immutatuid silmapatju / maski.
  Kaela- ja dekolteehooldus. 30min
  27€
  Kaela pinguldav ja trimmiv hooldus, kus kasutatakse seerumit, teostatakse massaaži ning tehakse kollageeni- või hormomaski.
  Näo- ja kaelamassaaž ilma maskita. 30min
  30€
 • Kehahooldused
  Selja puhastus + savipõhjaline mask. 1h
  40€
  Hoolduse käigus puhastatakse, aurutatakse, kooritakse, tehakse mehaaniline puhastus ning kantakse nahale spetsiaalsed hooldustooted.
  Selja puhastus ultraheliga + savipõhjaline mask. 1h
  45€
  Selja ja kaela massaaž. 30min
  32€
  Efektiivne selja ja õlavöötme pingetest vabastamine ning lõõgastamine.

Nahahooldusi teostame nii Gatineau kui Nimue sarjadega.