Nahahooldus - AIVE

 • Näohooldus
  Näopuhastus SOS mehaaniline kuni 18 a. noorukitele
  35€
  Hoolduse käigus aurutatakse, puhastatakse, kooritakse nahka ning teostatakse mehaaniline puhastus. Puhastuse järgselt kantakse naha rahustamiseks ja põletike raviks spetsiaalsed hooldustooted.
  Näopuhastus
  45€
  Näopuhastus mineraaliderikka maskiga ja dekoltee massaaziga 1,5 tundi
  Näopuhastus
  45€
  Näopuhastus ultraheliga
  Ultraheli näohooldus koos dekoltee- ja pea massaažiga
  50€
  UUS! Nimue SMART RESURFACER sügavkoorimise hooldus
  57€
  Hooldus on pindmine piiling, mis tagab samaväärse tulemuse, kui keskmise sügavusega piilingud. Põhiliseks komponendiks on salitsüülhape, mis on hea põletikuvastane. Hooldus sobib hüperpigmenteerunud, kuivale ja ketendavale, laienenud pooride, kerge akne ja vistrikulisele nahale. Samuti sobib ebaühtlase naha tekstuurile ja esimestele vananemisilmingutele ning peenetele ja sügavatele kortsudele. Peale hooldust on nahk siledam, pehmem, ühtlase jume ja kauni säraga.
  Nimue 35% GLÜKOOLHOOLDUS (glükoolhape) 1h
  57€
  Aktiivne nahka taasnoorendav hooldus. Hooldus on mõeldud keskkonna poolt kahjustatud, hüperpigmenteerunud ja probleemsele nahatüübile (akne). Parandab naha tekstuuri ning suurendab aktiivsete koostisosade läbitungimist nahal ja optimeerib naha tervislikku seisundit.
  Nimue 35% GLÜKOOLHOOLDUS (glükoolhape) koos kollageenmaskiga 1h
  57€
  Nimue 15% BIO-ACTIVE HOOLDUS 1h
  52€
  Hooldus on mõeldud ravima päikese poolt põhjustatud naha kahjustusi, keskkonna poolt kahjustatud ning pigmenteerunud nahale. Hooldus parandab naha elastsust, tooni ja tekstuuri. Hooldust on soovitav läbida kuurina, 6-12 korda.
  Teraapilised Nimue hooldused
  45€
  Niisutav, toniseeriv või sära andev hooldus kõikidele naha tüüpidele. Hooldus annab kohese tulemuse ja kohandatakse vastavalt kliendi vajadustele.
 • Sära ja toonust andvad
  Näo ja kaela massaaž
  31€
  Mask valitakse lähtuvalt naha vajadusest
  Thermal detox peel
  30€
  Kiire (30 min.) kooriv aktiiv-söemaski hooldus, mis puhastab naha liigsest rasust, ahendab poore, silub kortse ning annab nahale ühtlasema jume. Sobib kiireks hoolduseks kõigile naha klassifikatsioonidele.
  Toniseeriv ja värskendav heaoluhooldus
  45€
  Meremineraalidega rikastatud hooldus näo värskendamiseks ja elustamiseks, 1 tund.
  Nahka uuendav hooldus
  50€
  Hoolduse käigus toimub naha keemiline koorimine ja uuendamine, mille tulemusel pleegitatakse pigmenti ja saavutatakse ühtlane jume ning kaunis sära.
 • Noorendavad
  Taasnoorendav hooldus kollageeniga
  50€
  Kortsupõhja tõstev mask vannitab nahka, rikastab kollageeniga ja on suurepärase rahustava toimega. Väga kiirelt saavutatav tulemus, mis on silmaga nähtav.
  Vananemisvastane tõstev ja pinguldav Age Benefit
  50€
  Vananemisvastane hooldus võitlemaks naha lõtvumise ja kortsude vastu. Teostatakse eksklusiivse „rätsepatööna“ sidumistehnika abil. Sobib vanusele alates 35+.
  CNC RF-Lifting näohooldus aparaadiga
  70€
  RF-hooldus on võimalus mõjutada naha dermist – naha aluskoe üles soojendamiseks kasutatakse bi-, tri- ja multipolaarseid raadiolainete modulatsioone. Selle abil seotakse kokku kollageeni fibrillid ja stimuleeritakse uue kollageeni sünteesi. Nahk pinguldub ja kortsud taanduvad ilma kirurgilise sekkumiseta! Hooldusega saab: •tõsta kulme ja pinguldada otsaesist, taandada jooni ja kortse: •parandada silmaaluste naha struktuuri, paksendada nahka, silendada silmaümbrust ja ühtlustada silmaaluste nahatooni; •tõsta kohe põsesarnasid; •aidata ahendada poore näo keskosas; •parandada lõuajoone struktuuri ja taastada nooruslikku kontuuri; •pinguldada ja taandada kortse kaela piirkonnas; •pinguldada nahka ja taandada kortse dekoltee piirkonnas; •pinguldada lõtvunud nahka käsivartel (nn batwings)
 • Silmahooldus
  Silmaümbrust siluv ja värskendav hooldus
  26€
  Sisaldab seerumit, massaaži ning puhta kollageeniga immutatuid silmapatju / maski, 30 min
 • Kaela- ja dekolteehooldus
  Kaela pinguldav ja trimmiv hooldus
  27€
  Kasutatakse seerumit, teostatakse massaaži ning tehakse kollageeni- või hormomaski, 30 min
  Näo ja kaela massaaž ilma maskita
  30€
  30 min
 • Kehahooldused
  Selja puhastus + savipõhjaline mask
  40€
  Selja ja kaela massaaž 30 min
  30€
 • Hooldus meestele
  Värskendav, niisutav ja vananemisvastane hooldus meestele
  40€
  Näopuhastus
  40€
  Näohooldus koos dekoltee-, kaela- ja peamassaažiga
  45€

Nahahooldusi teostame nii Gatineau kui Nimue sarjadega.