Oled kaotamas iseennast ja isegi peegelpilt ei aita end enam leida?!

Sel juhul otsi üles Ilukompass Kotka Tervisemajas ning me näitame taaskord õiget suunda! Pikaaegse kogemusega professionaalid aitavad Sul lisaks välimuse korrastamisele leida ka sisemist tasakaalu, milles tegelikult ilu võti peitubki! Meie teenuste valikus on juuksuri-, kosmeetiku-, maniküür-, pediküür- ja massaaziteenused ning töös kasutame vaid kõrgelt hinnatud tooteid.

Meie hubases salongis oled sa hoitud ja usalduslik lähenemine laseb Sul täielikul määral lõõgastuda.

Ilukompass - Sinu harmoonilise ilu teejuht!

nov. 1st 2018
Nahka uuendav hooldus koos dekoltee massaažiga 40.- (tavahind 48.-) Hoolduse käigus toimub naha ke
By admin
sept. 24th 2018
Meil on heameel teatada, et kosmeetik Gretel pakub oktoobris Sothyse niisutavat ja puhastavat näoho
By admin

Juuksur

Juuksur Olvi

Olen juustele pühendunud aastast 2004 ning jätkuvalt pakub amet mulle innustust ja motivatsiooni. Pean juuste tervist kõige tähtsamaks, mistõttu lähenen igale juuksele individuaalselt püüdes saavutada parima tulemuse ilma juukseid kahjustamata.

Kosmeetik

Kosmeetik Aive

Iluvaldkonnas olen olnud 10 aastat, millest kosmeetikuna olen tegutsenud põhitööna kaheksa aastat. Tööd tehes pühendun ja keskendun ning hoolitsen iga kliendi eest individuaalselt ning arvestan kliendi vajadusi. Võin kindlalt väita, et minu töö ja hobi on koos ning naudin seda tehes!

Tutvu ka teiste Kotka Tervisemajas olevate asutustega:

    Loading posts...
  • Novembrikuu pakkumine

    Nahka uuendav hooldus koos dekoltee massaažiga 40.- (tavahind 48.-) Hoolduse käigus toimub naha keemiline koorimine ja uuendamine, mille tulemusel pleegitatakse pigmenti ja saavutatakse ühtlane jume ning kaunis sära. Broneeri aeg tel 5191 0816 või saada sõnum!

  • Sothyse näohooldused oktoobris tutvumishinnaga

    Meil on heameel teatada, et kosmeetik Gretel pakub oktoobris Sothyse niisutavat ja puhastavat näohooldusi tutvumishinnaga! Niisutav 40.- (normaalhind 44.-) Puhastav 36.- (normaalhind 40.-) Broneerida saate salongi tel 51910816 või FB lehele!